13.10.2014 ::  VRH E(Cane Corso)CH Dottore Paestum + GR CH JCH Chicci Imperioso M

DNE 14.7.2014 SE NÁM NARODILY 3 PŘEKRÁSNÍ PEJSCI A 3 ROZKOŠNÉ HOLČIČKY.

TATÍNKEM ŠTĚŇÁTEK JE champion Itálie DOTTORE PAESTUM DKK 0/0 nar.23.10.2006 /Paco delĺ Antico Cerberus+Puma delĺ Antico Cerberus/.

Krevní linie Cerberus, která se vyznačuje typem psů na vyšší hranici výšky,suššího velmi silného typu,velmi dobře osvalených,ale především se vyznačují stabilním zdravím a temperamentní povahou.

MAMINKOU JE CHAMPIONKA ČR, HR, MNO, JUNIOR CHAMPIONKA ĆR, HR CHICCI IMPERIOSO MISS MALLORCA DKK 0/0, DKL 0/0, OCD neg.

/Beauty Miss Mallorca DKK 0/0, DKL 0/0 + Domenico de la Guttione/

Krevní linie Dyrium. Psy z této linie jsou se vyznačují neuvěřitelně silnou kostrou,spíše podsaditým tělem,nejúžastnějším typem hlavy. Jejich povaha je velmi sebevědomá,velmi ostražitá,jsou fixováni na svého majitele a jsou mu neuvěřitelně oddaní..Povaha vůči lidem je značně ostražitá než je u krevní linie Cerberus.

POKUD MÁTE VÁŽNÝ ZÁJEM O  ŠTĚNÁTKO Z TOHOTO PRVNÍHO A POSLEDNÍHO VRHU V ´ČR NEVÁHEJTE NÁS VČAS KONTAKTOVAT

!!!!!   NA PRODEJ MÁME  PEJSKA  !!!!!

Galerie:

Dottore Paestum DKK 0/0

EZO Angelo Custode

Naočkovaní,načipovaní,plní života čekáme na den, kdy budeme moci odjet do nových domovů. Krmení jsme superprémiovým krmivem Taste of The Wild, klobní výživou Aptoflex, samozřejmě kuřecíma drobama, vnitřnostma, rybama...Pohodlně se posaďte 'E'thowenovi přicházejí..

pes 3

Máme krásné 2 týdny a začínáme se stavět na přední nožičky

pes 1

Ve dnech 13. - 14.5.2014 proběhlo dlouho plánováné pro chov velmi exkluzivní krytí v zemi původu Itálii naší grand championky,junior championky Chicci Imperioso Miss Mallorca DKK O/O   DKL O/O  překrásným psem championem Itálie Dottorem Paestum DKK O/O krevní linie Cerberus .Zda bylo krytí úspěšné zveřejníme zapár týdnů. Pokud toužíte po velmi kvalitním štěňátku, která v sobě ponese krev krevní linie Dyrium a Cerberus neváhejte nás kontaktovat a štěňátko si včas zamluvit..

 

 

18.5.2013 ::  Odchovy

Obdržely jsme několik krásných emailu a fotek naších odchovů..jde vidět, že se malincí mají opravdu dobře a jsme na ně a především na Vás nové majitele velmi pyšní!! Děkujeme a těšíme se na další emaily a fotečky..

Fiona Angelo Custode /Elsa Yasmín Abeceda + JCH Oxstoks Fransimo Bohemia/

Edward Angelo Custode /CH Ruwano Fransimo Bohemia + JCH Ninevah Blue Bomber/

Fiona Angelo Custode /Elsa Yasmín Abeceda+ Jch Oxstoks Fransimo Bohemia/

Fíbí Angelo CUstode /Elsa Yasmín Abeceda+JCH Oxstoks Fransimo Bohemia/

Edward Angelo Custode / Ch Ruwano Fransimo Bohemia+ JCh Ninevah Blue Bomber/

Fionka Angelo Custode /Elsa asmín Abeceda+ Jch Oxstoks Fransimo Bohemia/

Dorothea Angelo Custode (Jch Cherry Barb Blue + Jch Nitroline Fransimo Bohemia/

18.5.2013 ::  15-17.5.2013 Budapešť Cacib Show, WDS, Interra show

Opět jsme se vydaly na cestu dlouhou, ale velmi příjemně strávenou po boku mojí kamarádky Simony. Vyjížděly jsme ve středu v brzkých ranních hodinách v konvoji dvou aut :-) v jednom jsme byly my a kousek za námi vstříc Maďarskému městu Budapešť velmi natěšení Ruda s Vandou..Na první výstavě 15.5.2013 Cacib show jsme si ve velké konkurenci vedli velmi dobře.Naše domovská chovatelská stanice získala i ocenění nejvyšší a to BOB. Druhá den 16.5.2013 nás čekala světová výstava. Přihlášených 168 staffordširských bullteriérů posuzovaly ve dvou výstavních kruzích velmi významní rozhodčí a chovatelé Mr. Alan Hedges, Mr. Thomas M. Hehir. I přes tak velkou konkurenci jsme si nevedly vůbec špatně, naše domovská chovatelská stanice Fransimo Bohemia se může pyšnit světovým vítězem mladých, kterým se stal Dream of Hunter Fransimo Bohemia !!! Poslední den nás čekala Interra show, kde jsme si opět vedly velmi dobře. Opět se psy z naší domovské chovatelské stanice umístily na pořadí...Bohužel cesta zpět neprobíhala jak bychom si představovaly.Pořadatelé všechny vystavovatele z rozlehlého výstaviště pouštěly pouze jedním výjezdem. Před námi i za námi byla nekonečná kolona, unavených nervozních vystavovatelů..Opustit výstavní areál cca 1km se nám podařilo po 2 hodinách, ale i přes tyto latálie..nás hřálo u srdce, že v tak velké zahraniční konkurenci naše země zazářila a především naše domovská chovatelská stanice, která dala základ té naší..vy všichni se radujte z tak velkého úspěchu, kterého Ruda se svým Háťou dosáhl...

 

28.4.2013 ::  Klubová výstava SBT Mladá Boleslav

V brzkých ranních sobotních hodinách jsem se vydala na cestu do Mladé Boleslavi s naší krásnou Barber Red Tongue Fransimo Bohemia kde se pořádala klubová výstava SBT. V Říčanech jsem přesedla s Barbetkou k mojí kamarádce Simoně Lahodové a už jsme z vesela uháněly po naší krásné dálnici D1 směr Mladou Boleslav. Cesta nám příjemně ubíhala..I protijedoucí řidiči museli cítit tu báječnou atmosféru, s kterou jsme do Mladé Boleslavi a zpět domů dovezly..

Naše Barbetka si odvezla krásný posudek se známkou Very good, s kterýma se tedy tento den vůbec nešetřilo (ve třídě mladcýh z 36fen jen 6 získalo známku excellent)

O to víc nás potěšil úspěch našeho odchovu nádherné Esme Angelo Custode /Ch Ruwano Fransimo Bohemia + Ch Ninevah Blue Bomber/ která se ve třídě štěňat umístila na krásném 3 místě z 15ti!

Esminko, tobě a tvým skvělým pánečkům moc gratulujeme!!!¨

Barbet Red Tongue Fransimo Bohemia

20.4.2013 ::  13.4.2013 Národní výstava psů Ostrava

Již tradičně jsme se zúčastnily Národní výstavy psů v Ostravě. Tentokrát s naší krásnou bílo zlatou slečnou Barbet Red Tongue Fransimo Bohemia a samozřejmě jsme se na místě potkaly s naším odchovem : Deborah a Dorothea Angelo Custode, které se utkaly ve třídě dorostu, kde si pyšně odnesly ohodnocení VN 2 a VN 3 s krásnými posudky. Holky jsou opravdu velmi krásné, mám z nich velikou radost a velmi mě těší, že se obě dvě dostaly k príma páničkám... myslím si, že fotografie mluví za vše a není potřeba dalšího komentáře.

19.4.2013 ::  Edward Angelo Custode

V pátek 19.4.2013 jsme se vydaly do Vracova za velmi milou rodinou Valků, kde si svůj krásný spokojený psí život užívá náš miláček Edward Angelo Custode / CH RUWANO FRANSIMO BOHEMIA + JCH NINEVAH BLUE BOMBER/. Z malýho jsme nadšení , je  úplná kopie jeho krásné maminky Ruwany.

Rodino, děkuji Vám za vzornou péči, kterou  malému dáváte . Jsem velmi šťastná, že zaujal právoplatné místo člena rodiny, že se má u Vás jako 'prasátko' v žitě a jsem na něj velmi, velmi hrdá...

Už se těším až se malinký objeví na výstavním poli!!

 

 

 

15.3.2013 ::  12.3.2013 A tak se u nás vegetí :-)