20.5.2013 ::  Beira Angelo Custode /Elsa Yasmín Abeceda CH Taffdogs Fransimo imp

Beira - Beiruška

se narodila 8.1.2011 a velmi ráda a často se věnuje se sportovní dráze o čemž svědčí i její úžasné výsledky. Pyšnit se může nejem výsledky v Agilitách,kterým se věnuje přes rok a kde skáče MA 1, ale především má úspěšně složené zkoušky ZZO, ZOP,BH.

Beira je krásná žíhaná fenka s bílou náprsenkou, nůžkovým zkusem a krásným tmavým okem.

Beiruška je v majetku bc. Růžičkové Veroniky, která si na první vrh štěňátek propůjčila jméno naší chovatelské stanice.

Beiruška bude krytá ne přelomu měsíce června-července 2013 krásným výstavně úspěšným pejskem I am Mr.Clyde Ambassador Sun (http://ambassadorsun.eu/pes i am mr clyde.html). Pokud budete mít zájem si štěňátko z tohoto spojení zarezervovat  si ho můžete  prostřednictvím mě nebo přímo u majitelky Bc. Veroniky Růžičkové. 

 

24.6.2012 ::  23-24.6.2012 MVP Intercanis Brno

Krásný, slunečný víkend jsem strávila se svojí dcerkou Natálkou a kamarádkou Simonou na Brněnském výstavišti, kde se odehrávala velmi významná, hodně navštěvovaná mezinárodní výstava psů Intercanis. I můj dědeček, který bohužel zemřel když mě byly 3 roky, ve svých 50ti letech,jezdíval vlakem z Pouzdřan do Brna na červnovou výstavu psů. Už asi vím po kom, jsem zdědila lásku ke zvířatům.. Sobotu jsme trávili u výstavního kruhu se stafíčkama, kde jsme předváděli Princes a Ruwanu. Princes vystavovala Natálka a ta si vyběhla známku Výbornou. Ruwanku si do rukou vzala zkušená handlerka Simona a ta se svojí svěřenkyní vybojovala známku Very good, čemuž se všichni přítomní, ale i nepřítomní velice divili, ale nám to náladu nezkazilo, protože každý správný champion musí získat známku very good. Simi, děkuji za profesionální předvedení a za krásný víkend strávený po tvém boku :-)

V neděli jsme směr Brno vyrazily s naší slečnou plemene Cane Corso Jch a CH Chicci Imperioso Miss Mallorca,  kde se ve třídě championu o svůj titul bojovala s dalšími dvěmi slovenskými championkami a o to byla radost veliká, když si Chicci třídu championů právem vyhrála a my si odvezly nejen známku V1 s titulem CAC, ale vyběhala si  i titul CACIB!!Touto cestou bych chtěla poděkovat svým odchovům, kteří vzorně reprezentovali nejen sebe, ale i barvy naší chovatelské stanice jmenovitě: Katce, která si s Berynkem /Hilary+Umber Del Orte/ ve třídě dorostu vyběhla známku Nadějný, Nicole, která si s Argem /Hilary+Blade Fann Duo/ve třídě mladých vyběhla nádhernou známku V2 a v neposlední řadě Simoně a Petrovi, kteří se svým milovaným Avatarem Blue Tazz /Hilary+Blade Fann Duo/ vyběhli známku V2,res. CAC . Ještě jednou děkuji za Vaše čtyřnohé miláčky a z celého srdce Vám přeji další výstavní úspěchy!

   

18.3.2012 ::  VRH B SBT- Máme posledního volného pejska

Všem našim návštěvníkům webu se moc omlouváme za dlouhou odmlku, ale syn dostal neštovice, tak jsem se v posledních 14 dnech moc nezastavila. Péče o nemocného syna, práce, štěňátka a zbytek naší psí smečky mě dávají zabrat a tak něco muselo na chvilku stranou. Přinášíme fotografie malých uličníků ve věku 5 týdnů a 4 dnů. Je jich opravdu plný dům.Začínají se jim krásně stavět ouška, sami papkají namočené granulky s masíčkem (kuřecím, hovězím), čůrat chodí na podložku, hrají si s plyšáčky a pak krásně spinkají.V tomto mezičase zvládám  po nich poklízet a věnovat se i ostatní práci. Štěňátka jsou plně socializovaná, odchovaná v rodinném kruhu.

Nové majitele nedočkavě vyhlíží žíhaný pejsek jménem Cosmo, který je nebojácné, umazlené povahy, krátkého formátu, s krásně modelovanou hlavou, krátkou čenichovou partii a tmavým okem.

Pokud toužíte po čtyřnohém kamarádovi neváhejte nás kontaktovat!

 Pejsek : Cosmo Angelo Custode - VOLNÝ

Fenka : Conie Angelo Custode -REZERVACE Křepice :-)

 

Fenka: Coco Angelo Custode - REZERVACE PRAHA :-) 

 

Pejsek : Cafiel Angelo Custode - REZERVACE- p. Soukup Frýdek Místek :-) 

Pejsek :Casey Angelo Custode- REZERVACE ÚTĚCHOV :-)

   

30.8.2011 ::  CAC SAMOBOR 27.8.2011 a CAC TRBOVLJE 28.8.2011

S našemi dětmi, psy, přáteli a hlavně dobrou náladou jsme se vydali směr chorvatsko a slovinsko, kde se pořádali dvě národní výstavy. V sobotu nám počasí opravdu přálo, chorvatské slunce tak peklo, že se ručička na teploměru vyšplhala až ke 40stup. Bohužel na fotbalovém sadioně nebyl ani kousek stínu, takže jsme měli co dělat chladit sebe, děti a hlavně psy. V sobotu i v neděli posuzoval italský rozhodčí Massimilano Mannuc, který byl odborník už od pohledu. Rozhodčí, který nesundá sluneční brýle z očí a nevytáhne cigarety z úst,patří do jiné soutěže a né na výstavu psů. Náladu nám spravila Natálka, která se z 15 vystavujích dětských handlerů umístila na 4 místě. Jsme na tebe moc pyšní! GO- ABout Gamer Fransimo Bohemia - Very GOOD Chery Barb Bleu Fransimo Bohemia - VEry GOOD 1 náš odchov : Avatar Blue Tazz Angelo Custode-   Very Promising 1, tímto děkujeme Simoně a Petrovi na vzornou péči a předvedení malého Tazíka. Po výstavě jsem se přesunuli do slovinského městečka Trbovje, kde jsme poprvé s dětmi a psy kempovali a musím říct, že to byla třešinka na dortu za tak těžkým dnu. Po dobré večeři posezení s přáteli, chladné noci, nás čekala výstava na které opět byl tento velký odborník co se týče plemene SBT a CC. Naši psy si odvezli ohodnocení : JCH Go- About Gamer Fransimo Bohemia- V1, CAC, BOB- DĚKUJI SIMONĚ ZA PROFESIONÁLNÍ PŘEDVEDENÍ, tímto spnil titull pro udělení titulu JUNIOR CHAMPION SLOVENIA Chery Barb Blue Fransimo Bohemia - Very Good 2 JCH Chicci Imperioso Miss Mallorca - GOOD 2

30.8.2011 ::  Argo

Krásný prázdninový pozdrav jsme obdrželi od slečny Nikol, která nám poslala i fotky Arga, který se mění v krásného mladého muže. Děkujeme a malému posíláme spoustu pusinek.

31.7.2011 ::  4 SUMMER NIGHT SHOWS SPLIT

Krásných 14 dní jsme strávili s našemi dětmi a našemi 6 ti psy a to Go, Chery, Chicci, Queen, Ruwana a Princes v Chorvatsku. Krásné počasí, křišťálově čisté moře, skvělé prostředí, opravdu nám nic nechybělo ke štěstí. Nejdřív jsme bydleli v krásném kempu Oštro a pak jsme se přesunuli do Kempu Stobreč, kde se konaly po 4 letní noci výstavy. Po výstavě jsme se přesunuli zpět do kempu Oštro, kde jsme strávili zbytek opravdu vydařené dovolené.. Go- About Gamer Fransimo Bohemia si odvezl ocenění- 4x Excellent 2 res. CAC Chicci Imperioso Miss Mallorca si odvezla ocenění- 3x Excellent 1, CAC Chery Barb Blue Fransimo Bohemia- 2x Excellent 2  2x Very good Náš Odchov Cace Corso Tazz Blue Avatar Angelo Custode- 4x VN1- Simi, Petře moc děkujeme a GRATULUJEME!! Natálka z 12ti dětí v junior handlingu vybojovala 6.místo, 5 místo, 4 místo a třetí místo!!! Moc gratulujeme!!  

12.7.2011 ::  World Dog Show Paris 2011

Zúčastnili jsem se světové výstavy psů v Paříži World Dog Show Paris 2011 a Francouzského mistrovství psů. Velmi se nám tento výlet a líbit o odvezli jsme si spoustu krásných zážitků. Naši psy si odvezli ohodnocení : Chicci Imperioso Miss Mallorca- (v konkurence 29fen)- se probojovala do poslední 6ky- EXCELLENT Go- About Gamer Fransimo Bohemia- (v konkurence  32psů)- získal ohodnocení EXCELLENT  a Excellent z                                                                      Francouzského mistrovství

2.7.2011 ::   CH Ruwano Fransimo Bohemia

CH Ruwano Fransimo Bohemia

- za tuto nádhernou krásku nesmírně moc děkuji Simči

Výstavní úspěchy : 28.4.2012 XIII. Pojizerská výstava psů . klubová výstava - Excellent 23.6.2012 MVP Intercanis Brno- Excellent 24.7.2012 CACIB CETINJE- V1 CAC, CACIB 25.7.2012 CACIB CETINJE- V1 CAC, res .CACIB- CHAMPION MONTE NEGRO  26.7.2012 NV SPLIT- V1 CAC 27.7.2012 MV SPLIT - GOOD 28.7.2012 NV SPLIT- VERRY GOOD 29.7.2012 MV SPLIT - V1 CAC, RES. CACIB  7.7.2013- Klubová výstava Německo- Excellent 7.8.2013 MVP BRNO - EXCELLENT 3 8.9.2013 OSBC CLUBSIEGERSCHAU- EXCELLENT  

Otec :  Nethertonion Beauwest of Wyrefare /GB/ 

               gen.L2HGA/HC Clear  

Matka: Ch. JCH.Bohemia Fransis Moravia Lord/3xCAC/

                              gen.L2HGA/HC Clear 

   

Rodokmen : Galerie : 

 

  23.6.2012  

 

 

  

8.7.2011                  

26.6.2011 ::  26.6.2011 MVP Brno

V neděli jsme se z domova rozjeli opět směr Brno. Tentokrát s naší krásnou slečnou plemene Cane corso Chici Imperioso. Posuzoval prezident kynol. jednoty, světoznámý rozhodčí Skok Damir (CRO) .Naše Chicinka se snad od Goujínka nechalala špatně inspirovat a místo ladného běhání se rozhodla skákat. Takže jsme si odnesly krásnou známku Excellent 2. Po výstavě jsme opět navštívili kravičky, prasátka, ovce, koníčky... .     

26.6.2011 ::  25.6.2011 MVP Brno

Tento víkend jsme strávili opět na výstavním poli, tentokrát kousíček od domova v našem rodém Brně. V sobotu nám počasí přálo asi víc než v neděli. Bylo velmi příjemně, zamračeno, ale nepršelo. V sobotu jsme vystavovali naše psí kamarády stafordšírské bullteriéry a to Cherynku a Goujínka. Posuzovala velmi zkušené rozhodčí Hrbáková Olga (CZE). Náš milovaný Goujínek se rozhodl, že dnes se mu nechce a jelikož i psy mají své dny Go- About Gamer Fransimo Bohemia si odnesl krásnou známku - Very Good. Za to naše milovaná modrá fenečka Cherynka zabojovala a dostala ohodnocení Excellent 3 (z 16 ti přihlášených fen). Na vlastní oči jsme mohli vidět bojovat i náš odchov Beira Black, která vybojovala známku - Velmi nadějná 1, tím novým majitelům ze srdce gratulujeme a přejeme hodně štěstí i nadále, protože pro malou Beiru už je to 4 ohodnocení Velmi nadějná 1!!!I Natálka slavila úspěch. V junior handlingu se probojovala na 4 místo! Jelikož na výstavišti probíhala současně i národní výstava hospodářských zvířat tak naše kroky směřovali po vystavení našich psů ihned tam. Byl to opravdu nevšední zážitek nejen pro nás, ale i naše děti. Tolik krav, býků, koní, koz, ovci jsme pohromadě nikdy neviděli a jsme rádi, že jsem se šli podívat a příště půjdeme rádi zase.

14.6.2011 ::  Amedi

Jsme moc rádi, že se nám nejen ozvala, ale i poslala fotky majitelka Amedi Abibi Angelo Custode :Dobrý den, konečně sem našla chvilku a stáhla si fotky. S Malou a se školou se člověk za celý den nezastaví, ale je to náš poklad. Nemohla sem se rorhodnout jaké fotky poslat, tak sem vybrala jen pár, ale ona je kouzelná na všech. Sou trochu staršího data, teď už má 12kg - je to malá kyselinka. Mějte se pěkně. Naďa    

13.6.2011 ::  Maratonový víkend 11.-13.2011

Tento víkend jsme pojali opravdu maratonovým způsobem. V sobotu jsme se vydali na klubovou výstavu Staffordshirského bullteriéra do Koles u Pardubic, kde Go-About Gamer Fransimo Bohemia obdržel titul klubový Junior Championa. Ve velké konkurenci přihlášených 24 mladých psů, Go- About Gamer Fransimo Bohemia održel známku Excellent. Chery Barb Blue v konkurenci 39 přihlášených mladých fen obdržela známku Very Good, bohužel neměla svůj den a odmítla se ve velkém horku předvést. V sobotu v noci jsem se se Simčou a našemi dětmi přesunuli směr chorvatsko, kde se ve městě Kopřivnice konala národní výstava psů, kde bohužel Go- About Gamer Fransimo Bohemia obsadil druhou pozici a tím bohužel junior championa opět nedojel, ale naše dcera Natálka se umístila na prvním místě v junior handlingu. Velmi ji gratuluji a fandím! Po opravdu náročném dnu  jsme se přesunuli směr maďarské město Komárno, kde se v pondělí 13.6.2011 konala klubová výstava psů. Plní očekávání z následující výstavy jsme se přesunuli do hotelu na slovenské straně, kde jsem strávili noc a ráno se v opravdu krátké době přesunuli do bývalé vojenské pevnosti, kde se odehrávala klubová výstava. Go- About Gamer Fransimo Bohemia se stal klubovým vítězem ve třídě mladých- děkujeme Simonko za profesionální předvedení!!! Chery Barb Blue Fransimo Bohemia obdržela známku Very Good.