1.6.2011 ::  Klubová výstava 29.5.2011 Praha

Na tuto výstavu jsem odjížděla jen já, syn Lukášek a CHiccinka. Vyjeli jsme ze slovenka, kde jsme trávili Staffí den v brzkých ranních hodinách. Jediným lákadlem co nás na tuto výstavu táhlo, bylo setkat se u kruhu se spoustou bezvadných lidiček. Ve třídě mladých fen, bylo přihlášeno 11 feneček. Posuzoval italský rozhodčí Mariano di CHicco. Naše Junior Championka ČR, HR dostala ohodnocení Very Good.

1.6.2011 ::  Staffí den 28.5.-29.5.2011

Ve dnech 28.5.-29.5.2011 jsme se zúčastnili v Bzince pod Javorinou Staffího dne. V opravdu nádherném prostředí s partou bezvadných lidiček se odehrával dvoudenní zábavný program, který se v sobotu skládal ze sportovního dne a v něděli z výstavního dne na kterém má bude posuzovat chovatelka a rozhodčí přímo z GB Karen Ford. Bohužel počasí člověk neporučí a ničím ho neovlivní v sobotu začalo vydatně pršet, ale nám to náladu nezkazilo, přesunuli jsme se pod altán, kde probíhala přednáška pod vedením paní KAren Ford a následně junior handling, kde Natálka vybojovala 2 místo a Lukášek se umístil na místě 6tém ze sedmi. V neděli, která byla výstavní a kvůli propršené neděli i sportovní se Gou- About Gamer Fransimo Bohemia umístil se Simonou na místě druhém a Natálka s Chery Barb Blue Fransimo Bohemia na místě prvním!!!!! V dětských soutěžích se Natálka umístila na krásném druhém místě. Tímto bych chtěla poděkovat pořadatelům za super naplánovanou akci, za spoustu nádherných a hodnotných cen a prostě za tu spoustu času, kterou této akci obětovali..Jste bezvadní a ať se Vám daří dál..Simoně za profesionální předvedení Goujínka a za možnost vidět malého Tazzíka, štěně z našeho vrhu Cane Corsa. Který je opravdu nádherný a těšíme se na společnou výstavu u kruhu s CC a NAtálce za vzorné předvedení Cherynky a za to, že ji naši pejsci baví.    

23.5.2011 ::  21.-22.5.2011 NVP a MVP Litoměřice

Opět jsme se vydali na výstavně strávený víkend. Tentokrát do Litoměřice. V sobotu nám počasí přálo jen do 13hod. Litoměřicema se prohnala šílená bouřka v mžiku byli všichni mokří na kost. V nedeli celý den svítilo sluníčko, ale díky stinnému místu pod korunou stromu nám a našim psům bylo velmi příjemně. Ubytováni jsme byli v kampu městysu Brozany nad Ohří, kde bylo opravdu nádherné romantické prostředí..Nejenom my, ale naše děti a psy si sobotní odpoledne užili v nádherném prostředí čistého rybníku. Naši psy si z Litoměřic odvezli tato ohodnocení : 21.5.2011 NVP Chicci Imperiosso Miss Mallorca - Excellent 1, Cajc, Jbob, BOB tím splnila podmínku pro uznání JUNIOR CHAMPIONA ČESKÉ REPUBLIKY Go- About Gamer Fransimo Bohemia - Very Good Chery Barb Blue Fransimo Bohemia - excellent 22.5.2011 MVP  Chicci Imperioso Miss Mallorca - V1 Cajc Go- About Gamer Fransimo Bohemia - Excellent 4 - děkuji Simonce za velmi profesionální předvedení Chery Barb Blue Fransimo Bohemia -  Excellent  - děkuji Natálce za velmi kvalitní předvedení h  4    

23.5.2011 ::  Argon Butator Angelo Custode

Obdrželi jsme z Prahy nové fotečky našeho nadějného Argon  Butator  Angelo Custode. Tímto Vás strašně moc zdravíme a malému posíláme moc pusinek!!!

15.5.2011 ::  14.-15.5.2011 MVP Praha

Krásnou slunečnou sobotu jsme se vydaly s mojí kamarádkou Simonou směr Praha, kde se pořádala Mezinárodní výstava psů. Gou- About Gamer Fransimo Bohemia - v konkurenci 11 psů si odnesl velmi krásný posudek a známku Excellent 3 Cherry Barb Blue Fransimo Bohemia, která je velmi krásná a v kruhu velmi zlobivá si odnesla nádherný posudek se známkou Excellent. V neděli ráno jsme se vydali opět zpět do Prahy s naší fenečkou Chicci Imperiosso Miss Mallorca, která v konkurenci 5 fen získala známu Excellent 1 CAJC   

11.5.2011 ::  Krásný pozdrav od Beiry

MAjitelé malé Beirušky nám poslali nové fotečky této malé zlobivky. Věřím, že ji to časem přejde a bude se chovat vzorně tak jako u nás doma.

26.4.2011 ::  NOVÉ FOTOGRAFIE ŠTĚŇÁTEK

Dnes jsme vě věku 6 týdnů a jednoho dne nafotili naši Velikonoční nadílku- štěňátka Cane Corso. Nové fotografie hledejte v záložce Cane Corso- štěňátka- aktuální vrhy. Máme tu poslední modrou fenečku. Pokud toužíte po typickém Cane Corsu neváhejte nás kontaktovat +420606952041.

26.4.2011 ::  23.4.2011 MVP České Budějovice

Prosluněnou Velikonoční sobotu jsme strávili na MVP v Českých Budějovicích. Počasí nám opravdu přálo, sluníčko hřálo až tak, že nám a psů u betonového kruhu nebylo opravdu moc příjemně a  teprve v kruhu bylo pravdu nesnesitelně. Skoda, že pořadatelé raději nevyužili prostoru pod stromy a hlavně na zatravněných plochách, kde stály auta, mohly být raději kruhy pro posuzování pejsků. U kruhu jsme se potkali s naším odchovem   ALERT PRECIOUS ANGELO CUSTODE, vyrostl z něj opravdu nádherný pejsek. Naše Natálka se dobojovala v Juniorhandlingu a ž do semifinále, moc jí tím to gratulujeme a držíme pěstičky ať se brzo dostane i do finále. Náš Go- About Gamer Fransimo Bohemia v konkurenci 14 psů vybojoval známku  Very GOOD. Chery Barb Blue Fransimo Bohemia. vybojovala v konkurenci 14 psů známku Excellent

20.4.2011 ::  Nové fotografie štěńátek Cane Corso

Štěňátka Cane Corsa přejí svým novým majitelům krásné prožití svátků Velikonočních, bohatou pomlázků a holkám spoustu šlehanců... Máme poslední dvě volné modré fenečky. Pokud máte zájem o kvalitního představitele CANE CORSA- neváhejte nás kontaktovat. Více v záložce Cane Corso- štěňátka- aktuální vrhy

18.4.2011 ::  17.4.2011 Barje

Opět jsme se vydali předvést své krásné psy na výstavu, tentokrát do Slovinského města Barje, kde se v krásném prostředí  koňského závodiště  konala Národní výstava psů. Počasí nám moc nepřálo, ale hořší by bylo, kdyby začalo pršet. Když jsme přijeli byla teplota vzduchu -1stupeň Celsia. Tráva byla namrzlá, kopce zakrývala mlha opravdu nádherná zimní atmosféra. Kolem 8 hodiny, začalo vykukující sluníčko hřát, což se nám líbilo, ale z namrzlé trávy se stala v mžiku mokrá travička a tak jako všichni okolo, jsme měli rázem jaro v botech.Kolem 11 hodiny se nám sluničko ztratilo pod mraky a na nás vykukovalo jen vyjímečně. Teplota nebyla až tak příjemná, ale samozřejmě velké plus bylo, že nepršelo. Tento den jsme se velmi užili ve společnosti Simony, Anety a Martina tím jim velmi  děkujeme za krásně strávenou nedělní výstavu. Ze Slovinského Barje si naši pejsci odvezli tato ohodnocení : Chicci Imperisso Miss Mallorca - Excellent 1, JBOB (nejlepší mladý jedinec ) a BOB a za tuto velmi nadějnou fenečku děkuji Editě Jelínkové- Hrdličkové Go- ABout Gamer Fransimo Bohemi- Excellent 1, J Bob (nejmladší mladý jedninec) a BOB- za toho nadějného pejska děkuji Simoně Lahodové h  

15.4.2011 ::  Barbs Black Angelo Custode našla krásný domov

Dnes nám odjela poslední fenečka z VRHU B Barbs Black Angelo Custode. Našla krásný domov u velmi hodného pána. Děkujema za Barbs a doufáme, že z Vás budou skvělí parťáci.

13.4.2011 ::  Barbs Black Angelo Custode

Díky slušnosti a čestnosti paní z Bratislavy, která měla Barbs týden rezervovanou a měla si ji tento víkend vyzvednout a nebyla ani schopna zrušit rezervaci (zbytečně jsem odmítala vážné zájemce) a není ani tak slušná, aby odpověděla na mail, sms a nebo mě zvedla telefon !!! Díky za Barbs, aspoň skončí v zodpovědnějších rukách..sice později..ale v lepších rukách.. Dáváme opět na prodej naši poslední fenečku staffordshirského bullteriéra z VRHU B Barbs Black Angelo Custode narozenou 8.1.2011 /Elsa Yasmín Abeceda+ Ch. Taffdogs Fransimo, import GB, test L2HGA a HC clear/ Barbs má nádherně modelovanou hlavu, krátky formát, správný nůžkový skus, malé správně modelované ucho do růžičky. Je plně očkovaná, odčervená, čipovaná s euro pasem, čistotná, poslušná, vychovaná v rodinném kruhu s dětmi. Pokud toužíte po věrné společnici, nejen na výstavy, neváhejte a kontaktujte nás buď mailem tibenska.j@angelocustode.cz nebo na telefonním čísle : +420606952041.

12.4.2011 ::  Přidány nové fotografie do složky- Cane Corso- štěňátka- aktuální

Naše miminka mají 29 dní a zatím na své nové majitele čekají 2 modří pejsci a 2 modré fenečky, pokud máte zájem o kvalitního představitele Cane Corso neváhejte nás kontaktovat. Více informací najdete ve složce Cane Corso- štěňata- aktuální vrhy.

10.4.2011 ::  Pozdrav od Brigitky

Velmi nás potěšili nové fotky z domova malé Brigitky, které nás přesvědčili, že jen málo pejsků se má takto královsky a opravdu malá princezna roste do krásy.. Posíláme spoustu pusinek a majitelům krásné Brigitky pozdrav s poděkováním za fotky malinké.

9.4.2011 ::  Nové fotky z domova malého Bonniho Black Angelo Custode

Obdrželi jsem krásné fotografie z domova našeho Bonniho- Chivase /Vrh B Elsa Yasmín Abeceda xCh. Taffdogs Fransimo - import GB test L2HGA a HC clear/ Jde vidět, že se má opravdu královsky. Moc Vám zdravíme a posílám malému spoustu pusinek ..  

9.4.2011 ::  VRH A Cane Corso- 8 štěňátek

Dne 14.3.2011 se nám ve večerních - nočních hodinách narodilo 8 krásných zdravých štěňátek a to 4 holčičky a 4 klučíci v modré barvě a černé- černá s žíháním.  Maminkou štěňátek je krásná Hilary Black Miss MallorcaDKK 3/3 DLK 0/0 -dcera Beauty Miss Mallorca DKK 0/0 - která je dcerou velmi slavného psa Itálie pocházejícího z chovné stanice Degli Elmi a to championa FAUNA Degli Elmi a mamkou Beauty je neméně slavná fenka championka Barcelona Mao-Dao. Otec Hilary je champion Ciro Degli Elmi DKK 0/0 otcem Cira je champion Sefír DKK 0/0 a championka Asia Del dyrium DKK 0/0 . Jeho potomstvo nese mnoho championů Tatínkem štěňátek je Blade Fann Duo DKK 0/0 DLK 0/0 Matkou  Bladeho je championka Fiona Mao-Dao, její předci nesou jména championů Brutus, championka Annie, multichampion Jones, nejznámější a nejúspěšnější CC na světě, který byl jako jediný CC v ČR z čisté linie Degli Olmi, která je jedna ze 4 nejstarších krevních liniíí Cane Corso na světě. Otcem Bladeho je grandchampion Cesare , jehož předci nesou jména QUARON-Italský champion a Evropský vítěz, Jenin, Tuono...        Arthus Bathor Angelo Custode-  REZERVACE ČR       Amatiel Barbiel Angelo Custode- REZERVACE - SK Avatar Blue Tazz Angelo Custode-REZERVACE ČR   Amedi Abibi Angelo Custode-   REZERVACE ČR Argon  Butator  Angelo Custode-REZERVACE ĆR      Anastázie  Dina  Angelo Custode- REZERVACE - SK Archer  Geno  Angelo Custode-REZERVACE ČR          Anachiel  Gabi Angelo Custode-  REZERVACE -ČR   Galerie : 23.5.2011 Argon  Butator  Angelo Custode - fotky z nového domova 26.4.2011 Velikonočí svátky jsem si ve zdraví užili a opět jsme o kousek větší ... fenka-Anachiel  Gabi Angelo Custode-  REZERVACE fena-  Amatiel Barbiel Angelo Custode- REZERVACE - SK h Fena-   Anastázie  Dina  Angelo Custode- REZERVACE - SK- Piešťany fena: Amedi Abibi Angelo Custode-   REZERVACE ČR Pes: Arthus Bathor Angelo Custode-  REZERVACE ČR pes: Archer  Geno  Angelo Custode-REZERVACE ČR pes: Argon  Butator  Angelo Custode-REZERVACE ĆR  pes:Avatar Blue Tazz Angelo Custode-REZERVACE ČR 20.4.2011 VŠEM NAŠIM BUDOUCÍM MAJITELŮM PŘEJEME KRÁSNÉ SVÁTKY VELIKONOČNÍ fenka- VOLNÁ  fenka- REZERVACE - SK fenka- Rezervace fenka- REZERVACE pes - REZERVACE Pes- REZERVACE Pes- REZERVACE pes- REZERVACE   věk 29dní : Pes/Male- volný/ free Pes/male- voný/ free pes(male- REZERVACE pes/Male- volný/free Fenka/female- volná/free Fenka/female- volná/free fena/female-REZERVACE fenka/female- REZERVACE GALERIE - VĚK 3 TÝDNY :  Fenka/FEMALE- VOLNÁ/FREE                  FENKA/FEMALE- VOLNÁ/FREE             FENKA- FEMALE- REZERVACE -SK            Fenka: REZERVACE- ČR         PES/MALE/- VOLNÝ- FREE               PES/MALE-VOLNÝ/FREE    PES/MALE/- VONÝ/FREE   PES/MALE/- REZERVACE- ČR  28.3.2011 pes: pes : pes: fenka :           VĚK : 1 Den Fenka: fenka: Pejsek: pejsek: fenka: fenka: zamluvená pejsek : pejsek:

9.4.2011 ::  9.4.2011 NVP Ostrava

Krásnou, slunečnou sobotu jsme se v krásné Ostravě zůčastnili NVP. Náš Gou- ABout Gamer Fransimo Bohemia se z 15 ti přihlášech psů umístil na krásném 4 místě. Děkuji ti Simčo za tak nádherného a pohodového pejska..ještě jednou děkuji za Goujínka. Cherynka Barb Blue Fransimo Bohemia, nebyla pozouzena z důvodů hárání. Měli jsme možnost se u výstavního kruhu potkat s milými maliteli Beiry, kteří přišli nasát atmosféru u výstavního kruhu a už se nemůžou dočkat až tam budou s malou bojovat jako my. Natálka se v JUnior handlingu probojovala až do semifinále, moc ji tímto gratulujeme a kdyby Goujínek nestávkoval, byla by se probojovala až do finále...příště..  

3.4.2011 ::  VRH A CANE CORSO

Naše miminka slaví, krásné 3týdenní narozeniny. Mají se čile k světu, začali se batolit, hlasitě si volají maminku..myslím, že je před námi poslední týden domácího klidu a budeme se připravovat na psí komando větších rozměrů než je staffordšiský bullteriér :-) MÁME VOLNÉ - 3 MODRÉ PEJSKY A 2 MODRÉ HOLČIČKY !!!!   pes/Male - REZERVACE pes/male - volný/free Pes/male- volný/free pes/male- volný/free Fena- female- REZERVACE feny- female- REZERVACE - SK fenka- female- VOLNÁ fena- female- VOLNÁ fena- female  

3.4.2011 ::  CAC ROVINJ 2.4.2011

S kamarádkou Simonou a našem psy jsme se svezli do krásného, romantického chorvatského městečka Bale, kde se na fotbalovém stadionu konala národní výstava psů. Mile nás překvapil krásný slunečný den, až jsme si chvílemi připadali jak na rekreaci. Po tak dlouhé zimě jsme si užívali žhavých paprsků a vůně moře, která se k nám nesla. Kruhy byli veliké, některé na byly na trávě což bylo pro psy velmi příjemné, některé bohužel na zpěvněném povrchu, který se v mžiku takrozpálil a to našim psům, kteří během noci zažili veliký teplotní rozdíl nebylo vůbec příjemné.. Chicci Imperso Miss Mallorca získala ocenení EXCELLENT 1, nejlepší mladý a tímto splnila poslední titul pro získání JUNIOR CHAMPIONA CROATIA Go-ABout Gamer Fransimo Bohemia získal ocenění - Very good 1 h  

27.3.2011 ::  Vrh A Cane Corso mají 2 týdny

Naše miminka Cane Corso zítra oslaví své dvoutýdenní narozeniny. Rostou nám přímo před očima. Je to opravdu nádherný, kvalitní, vyrovnaný vrh. Tito malí broučci nesou kvalitní krev, kterou v ČR nenajdete. štěňátka jsou odchována v domácím prostředí s celodenním kontaktem nejen nás, ale zbytku naší psí smečky. Pokud toužíte po krásném Cane Corsa nejen jako společníka,ale na show vyšších kvalit neváhejte nás kontaktovat. Volné máme 4 psy a 3 fenky fena černá: Pes modrý : Fena modrá: ¨ pes černý: fena modrá:   pes modrý: modrý pes: modrá fena:  

22.3.2011 ::  Pozdrav z nového domova Bountyho Black Angelo Custode

Noví majitelé Bountyho nám poslali pozdrav z jeho nového domova, kde se mu prý moc líbí.. Jsme rádi že jim tak rychle vyplnil prázdné místečko v jejich srdcích, po bolestivé ztrátě jejich čtynohého kamaráda..Moc Vás všechny zdravíme a malému posíláme velikou  pusinku..  

14.3.2011 ::  Poslední volná fenečka - zamluvená Sk

Nabízí ihned k odběru fenečku- Babrs Black Angelo Custode /Elsa Yasmín Abeceda- Ch. Taffdogs Fransimo import GB test L2HGA a HC clear/ Narozená 8.1.2011  pravidelně odčervená, 2 x očkovaná a čipovaná Jen pro vážného zájemce, kteří této velmi nadějné jedince chtějí poskytnout výborné zázemí, podmínky. Získají tím nejen krásného společníka, ale v případě zájmu o výstavy a chov i velmi kvalitního jedince v show kvalitě. Jedná se o fenečku s pěkně modelovanou hlavou s malým, standardně složeným uchem,tmavým okem a standardním skusem. Výborného temperamentu... Barbs Black Angelo Custode - zamluvená SK      

11.3.2011 ::  Pozdrav od ARAMIS GLORIOUS ANGELO CUSTODE

Jsme rádi, že jsme obdrželi pozdrav i od Aramiska, který je opravdu nádherný... Hezký večer, zdravíme z Opavy a posíláme pár fotek Aramiska. Má se moc dobře, krásné poslouchá (hlavně manžela teda...) a pro zdokonalení začal manžel chodit s Ariskem na cvičák. Nemá problém ani s lidmi ani s cizími psy, hrozně rád se s něma honí, má tady jednu kamarádku 1,5 r fenku a s tou si poběhá nejlíp, ona je hrozně hubená,dlouhé nohy, rychle běhá a Arisek má kolikrát 'jazyk až na vestě' :D Alespon se pořádně proběhne. Už aby bylo teplo a mohli jsme řádit venku celý den. Nové štěňátka máte moc krásné :) Zdraví Šugarovi

11.3.2011 ::  Krásný pozdrav od Brigitky

Jsme rádi, že se nám ozvali další majitelé, velmi nás těší, že se naše psí děti našly krásné domovy, kde jsou obklopeny láskou..Děkujeme za zprávy a nádherné fotky, které nepotřebují komentář...malá se má královsky.. ...Dobrý večer,srdečne Vás zdravíme,sledujeme správy o ostatných šteniatkach, aj naša Brigitka je živá niekedy viac ako je dobré. S manželom sa smejeme, že ona je turbo pyraňa. Tešíme sa ako rastie a sem tam aj poslúchne. Zmenila nám život,je stredom našej pozornosti a ona si to patrične užíva. Posielame pár fotiek aj keď je dosť ťažké udržať ju v klude /ak nespí/. rodina Čižmárová...

6.3.2011 ::  5 - 6.3.2011 CACIB Zagreb

Opět jsme se vydali s velmi příjemnými společníky manželi Lahodovými směr chorvatsko, kde se vě městě Zagreb pořádala MVP CACIB Zagreb. Ubytování jsme byli v útulném motelu nedaleko výstaviště. Tak jsme strávili opravdu krásný, výstavní víkend. V sobotu 5.3. 2011  jsem vybojovali tyto tituly: Go- About Gamer Fransimo Bohemia V1, Cajc JBOB Chicci Imperioso Miss Mallorca- V1, CAJC V neděli 6.3.2011 jsme vybojovali : Go- about Gamer Fransimo Bohemia V1, Cajc , JBOB Chicci Imperioso Miss Mallorca V1, Cajc, JBOB    

4.3.2011 ::  Bonnie - Chivas zprávy z nového domova

Obdrželi jsme fotografie z nového domova malého Bonniho- Chivase. Jsme rádi, že se má moc dobře a moc ho pozdravujeme a posíme mu moc pusinek.  

18.1.2011 ::  MVP Ljubljana 16.1.2011

Zúčastnili jsme se MVP ve slovinském městě Ljubljaně. Ubytováni jsme byli v našem útulném karavanu a v nádherném prostředí hotelu Ljubljana Resort. Sobotní výstavu posuzovala starší dáma, mezinárodní rozhodčí z Holandska, paní Grethe Berghendahl /NL/. Přihlášeni byli staffordshire z Francie, CZ, Slovinska a Finska. A jak si vedli naši psi: Go About Gamer Fransimo Bohemia excellent 2 Cherry Barb Blue Fransimo Bohemia  -very promising 1 a best puppy Chicci Imperiosa Miss Mallorca . very good 2 Nedělní výstava byla výstavou nominační pro Crufts výstavu v roce 2012 a tuto výstavu posuzovala slovinská mezinárodní rozhodčí Željka Fon Zidar /SLO/ Naši psy se umístili opravdu nádherně: Go About Gamer Fransimo Bohemia excellent 1, PRM, Slovenian junior winner 2011, NOMINACE PRO CRUFTS 2012 Cherry Barb Blue Fransimo Bohemia  -very promising 1 a best puppy Chicci Imperiosa Miss Mallorca . very good 2   Foto z 16.1.2011 Díky za Goujínka Simi, moc si tě vážím... Únava byla větší než jsem čekal :-D

8.1.2011 ::  VRH B 8.1.2011

Dnes 8.1.2011 od 14.45h rodíme a  radujeme se z nádherných štěňátek naší maminky Elsinky Yasmín Abecedy a tatínka Ch. Taffdogs Fransimo, import GB, test L2HGA a HC clear. Zatím máme 4 holky a 2 pejsky černé barvy- žíhané. Je to opravdu nádherný a vyrovnaný vrh. Pokud máte zájem o štěňátko, kontaktujte nás a můžete se přijet nezávazně podívat na to naše štěstí. Více v rubrice STB , aktuální vrhy. Přijímáme rezervace na štěňátka : volné jsou 4 fenky a 2 psy h

7.1.2011 ::  VI. Hanácká národní výstava Olomouc 2011

Krásné výsledky z páteční VI. Hanácké národní výstavy psů Olomouc 2011. Děkuji za profesionální předvedení Go- About chovatelce Simoně , která v silné konkurenci 12 psů ve třídě mladých vybojovala známku Excelent 2. S Chery jsem šla do kruhu já a ze 7 fen v třídě dorostu jsem vybojovala velmi nadějnou 2. Dnes jsme  z výstaviště odjížděli s nádhernými posudky. Více hledejte v rubrice STB pod Go-About  Gamer Fransimo Bohemia  a Cherry Barb Blue Franismo Bohemia.

12.12.2010 ::  Jaro 2011 Hilary Black Miss Malorca

Štěňátka plánujeme na začátek nového roku 2011. Hilary Black Miss Mallorca vybíráme ženicha velmi pečlivě. Velmi se nám líbí: Schimanski del Rosso Malpelo DKK 1/1 champion Rakouska, 1x CALC, 4X CAC, 1X RES. CACIB, 3X CACIB