24.6.2012 ::  23-24.6.2012 MVP Intercanis Brno

Krásný, slunečný víkend jsem strávila se svojí dcerkou Natálkou a kamarádkou Simonou na Brněnském výstavišti, kde se odehrávala velmi významná, hodně navštěvovaná mezinárodní výstava psů Intercanis. I můj dědeček, který bohužel zemřel když mě byly 3 roky, ve svých 50ti letech,jezdíval vlakem z Pouzdřan do Brna na červnovou výstavu psů. Už asi vím po kom, jsem zdědila lásku ke zvířatům..

Sobotu jsme trávili u výstavního kruhu se stafíčkama, kde jsme předváděli Princes a Ruwanu. Princes vystavovala Natálka a ta si vyběhla známku Výbornou. Ruwanku si do rukou vzala zkušená handlerka Simona a ta se svojí svěřenkyní vybojovala známku Very good, čemuž se všichni přítomní, ale i nepřítomní velice divili, ale nám to náladu nezkazilo, protože každý správný champion musí získat známku very good. Simi, děkuji za profesionální předvedení a za krásný víkend strávený po tvém boku :-)

 

 

V neděli jsme směr Brno vyrazily s naší slečnou plemene Cane Corso Jch a CH Chicci Imperioso Miss Mallorca,  kde se ve třídě championu o svůj titul bojovala s dalšími dvěmi slovenskými championkami a o to byla radost veliká, když si Chicci třídu championů právem vyhrála a my si odvezly nejen známku V1 s titulem CAC, ale vyběhala si  i titul CACIB!!Touto cestou bych chtěla poděkovat svým odchovům, kteří vzorně reprezentovali nejen sebe, ale i barvy naší chovatelské stanice jmenovitě: Katce, která si s Berynkem /Hilary+Umber Del Orte/ ve třídě dorostu vyběhla známku Nadějný, Nicole, která si s Argem /Hilary+Blade Fann Duo/ve třídě mladých vyběhla nádhernou známku V2 a v neposlední řadě Simoně a Petrovi, kteří se svým milovaným Avatarem Blue Tazz /Hilary+Blade Fann Duo/ vyběhli známku V2,res. CAC . Ještě jednou děkuji za Vaše čtyřnohé miláčky a z celého srdce Vám přeji další výstavní úspěchy!

 

 

 

20.6.2012 ::  New JCH. a Avatar Blue Tazz Angelo Custode

Našim milým návštěvníkům našeho webu oznamuje, že naše chovatelská stanice se může pyšnit novým junior championem, kterým se stal Avatar Blue Tazz Angelo Custode /Hilary Black Miss Mallorca+ Blade Fann Duo/. Simi, Petře velmi děkuji za vzornou reprezentaci Tazíka, za milující domov, který  mu dáváte a vůbec za vše co pro Tazzíka děláte!!

...16.6.-17.6.2012
Pohádkově krásný víkend jsme prožili ve Slovinském městě Bled ,ze kterého se naskýtá pohled na krásné Julské Alpy.Kromě toho,že jsem v sobotu vystavovali našeho mladého pejska plemene Cane Corso .A on se stal New JCH. a Avatar Blue Tazz Angelo Custode byl i prvně předveden v mezitřídě ve věku přesně dokončených 15 měsíců a povedlo se mu získat excellent 1 CAC ,res.CACIB u ruského rozhodčího ,který nepřehlédl sebemenší odchylku a nedostatek. Psa si prohlížel ve všech případech sám ,tak ,aby handler předvedením nemohl nic zakrýt. Dr.Evgeny S.Kuplyauskas dbal na předvedení jak ve statice ,tak v pohybu.O to máme větší radost,že Tazz prošel tzv. na Jedničku.....A také se mu povedlo splnit podmínky pro přiznání titulu Junior Champion Slovenia

 

 

 

 

 

27.5.2012 ::  Opakovaný úspěch Tazzíka

27.5.2012 Jsme navštívili národní výstavu ve Slovinsku.Ve městě Hrušica.Delší dobu jsem pozorovala práci slovinského rozhodčího a poznala,jsem,že klade veliký důraz na pohyb.Poněvadž to je zrovan silná stránka našeho Tazy v elegantním pohybu.....Dali jsem i tentokráte do toho vše ..A ano nám to vyšlo.Nad černým pejsek pocházející z velmi známé chovatelské stanice v Chorvatsku,pocházející po italské matce...Jsme za české barvy a chovatelskou stanici Angelo Custode obdrželi excellent 1 PRM a BOB junior. BOB získala nakonec nad námi 18 měsíční fenka z mezitřídy.Jani tak,že opět jsme ostudu nedělali tvému chovu ani sobě.A byli jsem opět na našeho osobního strážce hrdí.
Simona a Petr

Tímto opět děkuji za vzornou péči, lásky plný domov, postel o kterou se s Tazýčkem dělí..Simi, Petře díky moc a budu držet pěstičky na toho posledího Cacje.. 

 

   

 

 

 

21.5.2012 ::  Výstavní úspěch Avatara Blue Tazz Angelo Custode 'Tazíka'

Naši kamarádi Simona a Petr, kde našel domov plný lásky náš Avatar Blue Tazz Angelo Custode, se zůčastnili národní výstavy psů ve Slovinsku...

Ahoj ,posíláme novinky z CAC výstavy v Koroška -Slovinsko. Kde Avatar Blue Tazz ,,Tazza,, vybojoval prvenství nad tmavě žíhaným pejskem s Italským původem ve třídě mladých s ohodnocením excellent 1 PRM.
Následný slet událostí nám ještě přinesl i titul BOB Junior a později i BOB.
V závěrečných,odpoledních soutěžích jsme nastupovali 2 x,ovšem ani jednou nás již nikdo ne stupínky vítězů nevybral Ale i tak nás naplňoval obrovský pocit štěstí .
Simona ,Peťa a Tazz


 

 

 

 

 

  

 

15.4.2012 ::  15.4.2012 NVP Ostrava

Od našich upřímných kamarádů jsme obdrželi úžasné zprávy a nádherné fotografie. Náš odchov Avatar Bleu Tazz Angelo Custode /Hilary Black+Blade Fann Duo/ obdržel na národní výstavě psů v Ostravě , od nejpřísnějšího pana rozhodčího Václavíka ve třídě mladých nádherné ohodnocené V2. Simonko, Petře DĚKUJEME a jen tak dál :-)

....15.4.2012
Ahoj kamarádi. Tak náš a trochu i Váš krásný Avatar Blue Taz Angelo Custode na své první výstavě, prvně předveden ve třídě mladých v České republice .Ve městě Ostrava u velice uznávaného a i přísného rozhodčího M.Václavíka /CZ/
získal krásné ohodnocení se známkou excellent 2. Měli jsme smělé cíle a mysleli jsme si na pozici č :1 Tak snad příště.I tak pro nás je náš chlapeček nejkrásnějším.
A nejúčinnější, zabezpečovací zařízení v našem domečku.Oporou pro mne a jistou pro naše staffordshire bull terriery. A to vše již v jeho 12 měsících.
Děkujeme Vám za něho Petr a Simona Lahodovi 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.3.2012 ::  25-29.3.2012 Itálie Paestum

24.3.2012 jsme se v poledních hodinách vydali na velmi dlouhou cestu (1500km) směr Italské městečko Paestum, kde na nás nedočkavě čekal  ženich pro naší Chici Imperiosso Miss Mallorca DKK 0/0, fenomenální Italský Champion  Dottore Paestum DKK 0/0. Cesta byla velmi vyčerpávající, nekonečná, dokonce na 580km do cíle jsem viděla padat hvězdu a já si rychle přála přání.....jaké(?) to Vám nesmí říct, ale snad se ho za 25 dní dozvíte. Do italského městečka Paesum jsme dorazi v neděli  25.3.2012 v půl osmé ráno vyčerpaní, ale unešení  krásnou jarní italskou přírodou. Ubytovali jsme se na typickém italském statku a po vydatné italské snídani jsme se vydali za Dottorem. Jen když jsme ho uviděli, podlomili se nám radostí kolena,byl krásnější než na fotkách. Před námi stál typický představitel plemene Cane Corso, který nás ohromi nejen umazlenou povahou, mohutnou stavbou těla, nádherně modelovanou hlavou, ale i  špičkovým úhlením zadních nohou. Před námi stál typický představitel plemene, kterého na českých výstavách bohužel nenajdete! Krásnějšího ženicha jsme si pro naši Chicci nemohli přát!

Chicci nezabřezla, krytí znovu zopakujeme na podzim. Pokud toužíte po kvalitním zdravém představiteli plemene, neváhejte nás kontaktovat a štěňátko si zarezervovat již nyní!   

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.3.2012 ::  10.-12.3.2012 Cruft 2012

Nás poklad JCH Go- ABout Gamer Fransimo Bohemia se se svojí chovatelkou Simonou Lahodovou zúčastnil prestižní výstavy Cruft 2012 v zemi původu, Anglii. Tímto bych chtěla této úžasné chovatelce poděkovat nejen za Goujínka, že nám ho prodala, ale především za její  profesionální handling a za nemalé výstavní úspěchy které s Goujínkem dokázala. Ještě jednou Simi děkuji!!!

..................10.-12.3.2012 CTUFTS VÝSTAVA 2012
Jani podávám hlášení za Goujínka..
Anglie nás tentokráte přivítala teplá, plná slunka,jarní vůně a ani jednou nám nezapršelo . Fantasie. Já díky za zapůjčení Go...Jsem ráda ,že jsem vystavovala úžasného pejska pocházející z našeho chovu JCH.Go-About Gamer Fransimo Bohemia /syna CH.Ninevah Blue Bomber /GB/x Chery Fortunate Fransimo Bohemia/,který mne nezklamal.Opravdu se perfektně předvedl a já si tak handling díky němu velice a důstojně užila tak naplno.I nám to společně slušelo. Iva letos na doporučení Daniely zarezervovala naprosto úžasný hotel v nádherné ,prominentní čtvrti v Birminghamu. Jen až po příjezdu jsme zjistili,že hotel disponuje i s wellness centrem včetně teplého bazénu.Tak ,že pokud vyrazíme příští rok,tak ještě bereme i plavky .....Co více dodat.Nádherně strávený víkend a ještě s báječnými pocity z Cruft výstavy .........
Více si tvoji návštěvníci mohou počíst a prohlédnout fotografie na http://www.fransimo.cz/cz/novinky-I-III.12.htm...

 

 

 

 

   

 

 

29.2.2012 ::  VRH B SBT - MÁME POSLEDNÍHO VOLNÉHO PEJSKA

Dnes naši malincí slaví krásné třetí týdenní narozeniny. Čím dál víc o sobě dávají vědět. S pohybem to zatím není tak lehké jako se zvukovým projevem. Nejvíc vyčerpávající je pro ně dostat  se z bodu A do bodu B, když je ty jejich malinkaté nožičky neposlouchají tak jako by chtěli. Už mají za sebou jedno odčervení a začínají se jim tlačit zoubky. Pokud toužíte po ideálním společníkovi na dlouhé jarní procházky nebo krasavce na výstavní show vyšších kvalit, neváhejte nás kontaktovat.

!!!!!!!!! MÁME POSLEDNÍHO VOLNÉHO PEJSKA !!!!!!!!! 

Pejsek : Cafiel Angelo Custode 1 442g - REZERVACE- p. Soukup Frýdek Místek :-)

  

  

Pejsek :Casey Angelo Custode 1 310g - REZERVACE BRNO

  

   

  

Pejsek : Cosmo Angelo Custode 1 350g - volný / free  

 

 

Fenka: Coco Angelo Custode 1205g - REZERVACE PRAHA :-)

 

 

 

Fenka : Conie Angelo Custode 1 306g-REZERVACE  Křepice :-)

 

 

 

 

19.2.2012 ::  Pozdrav z domova Tazzíka

Obdrželi jsme krásné fotografie Tazzíka a jeho rodiny, kterou je moje kamarádka chovatelka SBT Simona Lahodová s dcerkou Aničkou a manželem Petrem,,děkuji za vzornou péči, kterou malému dáváte. Mám Vás moc ráda..

  

 

 

NOVINKY
20.5.2018 ::  VRH K CHS ANGELO CUSTODE - CANE CORSO

V PÁTEK 27.4.2018 NÁM NAŠE IMPOR...

11.4.2018 ::  Staff Winner vrh Q

Dne 4.4.2018 se nám ze spojení J...

více »